بهترین های دنیای اینترنت

دلم نمی خواهد در باغ گنهکاری قدم نهم تا مبادا شیطان گولم زند و از ان میوه ممنوعه بخورم و از جاده ایمان و اراده وارد کویر خشک و لم یزرع شوم و خود را تسلیم شیطان ملعون نمایم .
تاریخ: سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

باشد گل سر سبد گلهای زیبای عالمیان آن گل محمدی

عطر دل انگیزش مست کند عاشقان را آن گل محمدی

شکر  خدای یکتای بی همتا کنیم ز خلقت آن گل محمدی

همچو محمد مصطفی نیابیم ز خلقت آن گل محمدی

کل جهان را بگردیدنتوان پیدا کرد چون ان گل محمدی

مادری در دنیا همچو نوازادی نزایید چون آن گل محمدی
تاریخ: دو شنبه 9 بهمن 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

عشقی که عاشق خدا به معشوقش الله می ورزد وصف ناشدنی است چون عاشق خدا انقدر در معشوقش محو می شود که ممکن نیست او را لحظه ای هر چند کوتاه از معشوقشش الله جدا کنیم.
تاریخ: چهار شنبه 4 بهمن 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

وای به روزی که قلم شعله گیرد تر و خشک را با هم می سوزاند به کسی هم رحمی نمی کند چونکه حرمتش را پاس نداشته ایم و بجا و به شایسته از این خلقت آفریدگاری استفاده نکرده ایم چرا  این نعمت اللهی  را زیر سوال می بریم و جرمتش را پاس نمی داریم چرررررررررررررا.
تاریخ: جمعه 29 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

در کویر خراسان گوهری گرانقدر ی همچو امام رضا ع در حال درخشیدن است که درخشش همه را از راه دور و نزدیک به سوی خود می کشاند تا که در زیر نور دلبخشش دلهای خفته را بیدار و به نور الهی روشن شود

 

شهادت هشتمین اختر تابناک امامت امام رضا ع را به همه شیعیان جهان تسلیت می گویم

 
تاریخ: جمعه 22 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

محمد مصطفی نگین رسالت الله است و الحق هم توانست انسانها ی گمراهی را با نور الهی اشنا سازد تا بتولنند خود را از جهل و نادانی نجات دهند و رهرو دستورات الهی شوند

 

رحلت جانسوز رسول اکرم محمد مصطفی و امام حسن مجتبی را به همه مسلمانان جهان تسلیت می گویم
تاریخ: پنج شنبه 21 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

تب یاد گیری عالم دانا انقدر بالا و بالا میرود تا به حد انفجار رسد و پوسته ی علمی را  شکافد و به همگان در جهان عرضه کند تا از کشف جدیدش هم خالقش از خلقتش راضی و خشنود شود و هم مخلوقات خدا از ان در زندگانی بهره برند.َ

 
تاریخ: سه شنبه 19 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

اراده مومن مثل کوه استواریست که هیچ شیطانی نمی تواند با وسوسه های دلفریبش او را نیست و نابود سازد و مومن واقعی آنقدر آگاه و هوشیار است که نمی گذارد آن کوه محکم و استوار ایمانش را بی بنیان و سست سازد .
تاریخ: جمعه 15 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

خواندن نماز روحها را  را از هر گونه زنگاری صیقل می دهد و قلبها را از همه غمهای عالم دور میسازد و به ادمی ارامش لذت بخشی  می دهد.
تاریخ: دو شنبه 11 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

دلم می خواهد هرگز در باغ گناهکاری قدم ننهم تا که مبادا شیطان گولم زند و از آن میوه ی ممنوعه بخورم و از جاده ایمان و اراده وارد کویر خشک لم یزرع گناهکاری شوم و خود را تسلیم شیطان نمایم . 
تاریخ: جمعه 8 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

قلب مو من خدا پر از عشق و محبث به حق تعالی است و شب و روز با تضرع و ناله و زاری   سر سجاده ی عشق با خدایش راز و نیاز می کنذ و با دعاها یش از ان یکتای بی همتا می خواهد که معشوقش شود خدای رحیم انقدر کریم است که دست بنده اش را رد نکند و او را به خاطر قدر دانیش پاداشی نیکو همچو پذیرا شدن عشقش  رادهد و معشوقش شود .

 
تاریخ: چهار شنبه 6 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

طبیعت خدا سفره و خوان نعمتی است که حق تعالی بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بندگانش قرار داده تا همگان از آن خوان نعمت بهره گیرند و حر متش را پاس دارند تا حق تعالی از آنها راضی و خشنود شود.
تاریخ: یک شنبه 3 دی 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

شب یلدا با انکه شبی است از شبهای خدا ولی انقدر نیرو و قدرت دارد که می تواند دلهایی که بینشان فاصله افتاده را به هم نزدیک نماید و انها را گرد هم آورد و شکوفه خنده را بر لبانشان شکوفا سازد.
تاریخ: پنج شنبه 30 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

بندگان  قدردان و سپاسگزار و عاشق خدا قدر معشوق خود می دانند و به هر کجا که مینگرنند ردپایی از معشوق خود یعنی خدای مهربان می بینند و هر گز لحظه ای از معبود خود غافل نمی شوندو دائما سجده شکر را بجای می آورند.
تاریخ: دو شنبه 27 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

روز های سه شنبه در مسجد جمکران چه غوغایی به پا است چون عاشقان مهدی صاحب زمان در آن روز ودر آن مکان شوق انتظار مهدی صاحب زمان را می کشند و امید وارند که در آن خانه خدا و در آن مکان پاک و مقدس به دیار آقا امام زمان نائل گردند  و اولین نفر باشند که چشمشان بر جمال  پر نور مهدی صاحب زمان روشن گردد و تا اخرین قطره خونشان را در ره خدا و امام زمانشان  نثار کنند و درجه عشق و ایثارشان  را به همه نشان دهند.

تاریخ: جمعه 24 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

   پس انداز روز آخرت است نماز

   شافعی و راه نجات است نماز

شتافتن بسوی خدای یکتا است نماز

دل بستن مخلوق به خدا است نماز


 
تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

خدا بارو با شکوهی است در دل عاشق خدا

خدا حس لطیفی است در دل عاشق خدا

خدا عشق عظیمی است در دل عاشق خدا

خدا مهربان رئوفی است در دل عاشق خدا

خدا خالق بی نظیری است در دل عاشق خدا

خدا یکتای بی همتایی است در دل عاشق خدا

تاریخ: یک شنبه 19 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

ای مهدی موعود در مسجد جمکران چه دلهایی مشتاف حضورت هستند چه چشمهایی انتظارت را میکشند تا تو بیایی و دلشان را شاد کنی و آنها را امیدوار نمایی که در این جهان خاکی حامی با ارزشی همجون امام زمان مهدی موعود را دارند تا هر زمان که بخواهند بتوانند از وجود مبارکت مدد جویند و راحت بتو انند طی طریق رندگی نمایند و از هیچ ظلم و جوری نهراسند چون می دانند از تو مهدی موعود پشتیبانی قوی تر نخواهند یافت.
تاریخ: جمعه 17 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

با اخلاق رشت و نا پسند همه را مانند بادهای تند از خود می رانی و هیچ کسی رغبت نخواهد کرد تا دمی را در کنارت بسر برد چون میداند در کنار  بد اخلاق بودن جز دلخوری و غم سودی نخواهد داشت .
تاریخ: چهار شنبه 15 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

اگر لحظه ای خود را از قید و بند زندگی رها سازید و بتوانی راحت با خالقت ارتباط برقرار نمایید و راز و نیاز عاشقانه با خالقت گویی آن زمان است که پل ارتباط را طی نمودی و توانستی به معبودت الله نزدیک و نزدیکتر شوی و ارتباط خاص را بر قرار نمایید و ولی وای به روزی که وابستگی های زندگیت آنقدرزیاد شود و نتوانی لحظه ای خود را از آنها جدا سازی در آن صورت است که هرگز موفق نخواهی شد آن ارتباط خاص را بر قرار نمایی و به خالقت نزدیک شوید.
تاریخ: یک شنبه 12 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 از مخلوقات خدا کسی می تواند سکان کشتی سرنوشتش را به بهشت برساند که با دیوی همچو غرور و تکبر دست و پنجه نرم کند تا خود را به دروازه بهشت نزدیک و نزدیکتر نمایدو حق تعالی لایقش بداند تا در ان مکان مقدس جای گیرد.
تاریخ: چهار شنبه 8 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 حسین ع  زنده  به عشق الله و به یاد الله و ذکر الله وشکر الله و به فکر رضایت الله بود و تا زندگی کند و طی طریقش را جوری بپیماید که در آن جهان زمانی که به پیشگاه حق تعالی می رسد شرمنده حقش نباشد تا سربلند سر افراز نزد پروردگارش رود بیایید ما مسلمانان عاشق حسین ع همچو بزرگواری را الگوه قرار دهیم و رهرو حسین ع شویم و تا که در آن دنیا نزد حقمان شرمنده و روسیاه نباشیم
تاریخ: دو شنبه 6 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

عشق خدایی که در دل حسین ع و یارانش موج میزد آنقدر شدید بود که از جان و مال و عزیزان خود گذشتند تا که رضایت معشوقی همچو الله را بدست آدرند آن پاکان در روز عاشورا با آنکه دشمن مدتها آب را بر آنها بسته بودند و آنها تشنه بود ند با آخرین نیرو و ر مقی که در بدن داشتند با کفار بی رحم جنگیدند و تسلیم آن ضالمان نشدند چون شهادت در راه خدا را بزرگترین و شیرین ترین ترین خواسته آنها بود و الحق تا آخرین نفس با یزیدیان ظالم جنگیدندو جان شیرین خود در طبق اخلاص نهادند و تقدیم معشوق خود الله نمودند.
تاریخ: یک شنبه 5 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

شهید شدند یاران ناب ان امام فرید

یاران نابش پیش حق شدند رو سفید

دائما شکر گوید حسین مظلوم خدا را

ان خدای مهربانی که افرید همه ما را

یارانش سر بلند شدند ز امتحان ان خدا

امتحانی سخت که کرد انها را ز ان غربال تنگ جداعکس های ماه محرم


 
تاریخ: جمعه 3 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

امام حسین ع عاشق خدایش بود و در صحرای کربلا به همگان ثابت نمود که هر که عاشق حق و حقیقت باشد از جان خود و عزیزانش میگذرد ولی هرگز تن به ذلت نمی دهد و تا اخرین نفس در راه معشوقش الله می جنگد و نمی گذارد یزید و یزیدیان بر او حکومت کنند و حیثیت و شرفش را خدشه دار کنند آن بز رگوار با دادن جان شیرینش به جهانیان ثابت نمود که شهادت در راه خدا بزرگترین افتخار عاشق خدا استhttp://www.radsms.com/wp-content/uploads/2010/12/15.jpg

 
تاریخ: چهار شنبه 1 آذر 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

امام حسین ع سرور شهدای عالم الگو واسوه همه عاشقان است آن بزرگوار ایثارگری بود که جان شیرینش را در طبق اخلاص نهاد و تقدم معشوقش الله نمود تا که به ظالمان بگوید که هرگز کسی که رهرو الله باشد هرگز زیر بار ظلم و ستم نخواهد رفت و تا آخرین قطره خون مبارزه خواهد کرد و آن بزرگوار در صحرای کربلا این امر مهم را به همگان ثابت نمود و که هرگز نباید تن به ذلت دشمن داد حتی اگر جان و مال را از دست دهیم تا آخرین نفس در راه خدای یکتای بی همتا باید جنگید و دشمنان را از سر راه برداشت.
تاریخ: سه شنبه 30 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی
ارسال توسط خانوم فتحی
ارسال توسط خانوم فتحی

چشم انتظار مهدی صاحب زمان هستیم تا ظهور کند و دنیا را از عدل و داد پر کند و گناهکاران را مانند خاکروبه از روی زمین خدا پاک سازی نماید تا هیچ کناهکاری مرتکب گناهی نشود و خود را تسلیم شیطان رجیم نکند.
تاریخ: جمعه 26 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

گالری عکس محرم

رسیده محرم  ماه عزاداری حسین ع آن سرور و سالار شهدا و هفتاد و دوتن از یاران باوفایش ما عاشقان حسین ع خود را آماده می کنیم تا در غم و اندو آن شهدای پاک هر چه باشکوهتر عزاداری امام و یارانش را پاس داریم و تا جان در بدن داریم رهرو آن حضرت می باشیم


 
تاریخ: چهار شنبه 24 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

هر کسی در زندگی قانع باشد هرگز خوار و خفیف نمی شود ولی در عوض اگر به داشته هایت قانع نباشی و دائما برای بدست آوردن مال بیشتر خود را نزد دیگران خوار و خفیف نمایی تا مال و ثروت بیشتری بیاندوزی آخر به چه قیمتی آیا خوب است آدمی شرف و وجدان و انسانیت خود را زیر سوال برد تا که بیشتر و بیشتر بتواند کیسه حرص و طمع خود را انباشته نماید در حالی که زمان مرگ حتی دیناری را بهمراه خود نخواهد برد.
تاریخ: دو شنبه 22 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 عمر می گذرد و تنها از آدمی ردپایی از خاطره ها بجای می ماند چه خوب است که خاطره خوبمان بیشتر باشد و بازماندگان از یادآوری اش لذت برند وای به حال کسی که از خود خاطره بد بجای گذارد مسلما بعد از اینکه به آن دنیا رفت و کسانی که از او دلگیرند و از او خاطره ای بد دارند هرگز در دل او را نمی بخشند و از یادآوریش دلگیر و ناراحت می شوند چون کار بد و کلام زشت مانند نیشی بر قلب می نشیند و هرگز زهرش از یادی نمی رود.
تاریخ: یک شنبه 21 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

خدا را باید در بند بند وجودت باور کنی و به حفانیتش ایمان آوری و بدانی  هر چه را که می بینی  خالقی آفریده و تنها خداست که خالق همه موجودات زنده و غیر زنده هست تنها آن یکتای بی همتا و آن قادر مطلق می تواند این همه نعمات را بی دریغ خلق کند و در اختیار مخلوقاتش قرار دهد تا که از آن نعمات رنگارنگ بهره جویند و تنها حس قدر دانی نسبت به خالق داشته باشند و خدای علیم و فهیم و عظیم و کریم و رحیم و حکیم و حلیم و سلیم را شاکر باشند و لحظه ای از یادش غافل نشوند.
تاریخ: شنبه 20 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

لحظه ناب با خدا بودن زیباترین لحظاتی که بنده خدایی در زندگی آن را تجربه می کند و تا به آخر عمر مبهوت آن لحظه ناب باقی می ماند و دائما دلش می خواهد آن ارتباطا خاص بار دیگر برایش اتفاق افتد و او با خدایش تنها شود .
تاریخ: جمعه 19 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

حضرت محمد ص در روز هجدم ذی حجه در مکانی به خم در کنار یارانش به اذن الهی وصی و جانشین خود را انتخاب و تصمیمش را به یارانش ابلاغ نمود آن حضرت دست باوفاترین و مومن ترین و زحمتکشترین یارانش یعنی علی مرتضی را بلند نمود و به دوستانش گفت هرکه من دوست و مولایش هستم باید علی ع را هم دوست و مولای خود بداند در این روز مقدس رسول خدا بنده شایسته خدای یکتا را به همگان شناساند الحق که در این روز دوستان رسول الله هم بخاطر شناختی که از علی مرتضی داشتند از تصمیم رسول خدا خوشحال شدند علی ع را وصی و جانشین رسول الله قبول نمودند و با آن حضرت بیعت نمودند این روز مقس هم عید غدیر نامیده شد و جزء یکی از اعیاد مهم اسلام واقع شد  و مسلمان هر ساله این عید را جشن می گیرند

 

عید غدیر بر همه شیعیان جهان مبارک و فرخنده باد
تاریخ: جمعه 12 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

ذهن کودکان پاک است و بدون زنگار وقتی نویسنده ای با قلم نوشته ای را به تحریر در می آورد و در اختیار  کودکان پاک و معصوم قرار می دهد تا  ان را مطالعه کنند و ذهن خود را زنده نگه دارند و هوشیار و بیدار شوند وای به روزی که نویسنده ای بی رحم نوشته ای مبتذل نویسد و ان کودکان را تحت تاثیر نوشته هایش قرار دهد مطمئنا انها  را به بیراهه وحشتناک زندگی می کشاند و نجات از ان بیراهه کاری طاقت فر سا و شاق است.
تاریخ: پنج شنبه 11 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

کیسه مال و ثروتی که با حرص و طمع از مال و ثروت انباشته شود علاوه بر اینکه پر نخواهد شد  به صاحبش هم وفا نخواهدکرد چون تا به آخر عمر به فکر پر کردنش است زمانی به خود می آید که باید همه اندوخته ها بگذارد و ترک دنیا نماید
تاریخ: چهار شنبه 10 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

 

در این جهان فانی که فرصت و وقت اندک است و باید از لحظه لحظه اش بهره جوییم حیف نیست بجای اینکه کیسه آخرتمان را با اعمال نیک و خدا پسندانه انباشته نماییم بجایش کیسه حرص و طمع مان را پر و پرتر می نماییم حیف نیست آن کجا و این کجا

 
تاریخ: سه شنبه 9 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

زندگی راه است و ما زندگان مسافر راه زندگی پس بیایید این راه زندگی را با امید هموار سازیم و برای زندگیمان برنامه ریزی دقیقی نماییم تا که راحت و بدون هر گونه دغدغه و مشکلی ای راه زندگی را طی نماییم تا که به مقصد منظور رسیم
تاریخ: یک شنبه 7 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی

سمت خدا  را روی سجاده عشق زمان راز و نیاز با خالق در سحرگاهان راحت و بی دغدغه می توان رفت تا با خالق مطلق ارتباط برقرار کرد و اسرار نهانی با ان یکتای بی همتا در میان گذاشت و از خدا بخواهد که عشق بی ریایش را پذیرا شود و معشوقش شود و دائما ذکر الله را بر زبان آورد تا که در همه حال یاد معشوقش باشد تا که لحظه ای از معبودش غافل نشود.
تاریخ: شنبه 6 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط خانوم فتحی
آخرین مطالب

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 20 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی
ورود اعضا:

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 155
بازدید دیروز : 16
بازدید هفته : 351
بازدید ماه : 4899
بازدید کل : 456861
تعداد مطالب : 369
تعداد نظرات : 11
تعداد آنلاین : 1